رولبرینگ

قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟

قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی | بلبرینگ ایران

قیمت عمده انواع رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟

برای آن دسته از صاحبان صنایعی که خواهان خرید رولبرینگ به صورت عمده هستند، مهم است که بدانند قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ چرا که رولبرینگ از جمله قطعات مهم و حساسی است که کاربرد زیادی در بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک دارد. از این رو برخی از افراد به دلیل استفاده بیشتر از این قطعه، خواهان خرید رولبرینگ صنعتی به صورت عمده هستند.
این افراد هنگام خرید عمده انواع رولبرینگ با چالش های مختلفی مانند آگاهی از قیمت رولبرینگ صنعتی بزرگ و کوچک مواجه خواهند شد. زیرا خرید رولبرینگ صنعتی به صورت عمده و با قیمت مناسب برای صاحبان صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید عمده این قطعه، گزینه ای مقرون به صرفه برای اکثر صنایع محسوب می شود.
البته به شرطی که رولبرینگ عمده را از بهترین شرکت فروش انواع رولبرینگ در تهران خریداری کنید.
لذا پیشنهاد می شود خرید انواع رولبرینگ باکیفیت و اورجینال به صورت عمده را از شرکت معتبر برینگ ایران انجام دهید. این شرکت، انواع قطعات باکیفیت و اصل را از بهترین برندهای دنیا و به صورت مستقیم وارد می کند. در نتیجه، خرید از شرکت برینگ ایران، بهترین گزینه برای صرفه جویی در هزینه های خرید رولبرینگ صنعتی خواهد بود.

لطفا برای مطالعه مطلب ذیل، چند دقیقه ای با ما همراه باشید.

اجزای تشکیل دهنده رولبرینگ صنعتی

رولبرینگ از جمله قطعات مهمی است که به منظور کاهش اصطکاک و افزایش سرعت عملکرد در تجهیزات صنعتی به کار می رود.
اگر خواهان خرید این محصول بوده و در زمینه خرید رولبرینگ پرسش هایی مانند قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ برایتان پیش آمد بهتر است برای پاسخ به آن با کارشناسان واحد فروش شرکت معتبر تماس بگیرید.
اما به صورت کلی می توان گفت قیمت عمده این قطعه بسیار مناسب بوده و در خرید رولبرینگ صنعتی در تعداد بالا از شرکت معتبر مشکلی از بابت بودجه نخواهید داشت.

خرید عمده بلبرینگ صنایع و معدن | بلبرینگ ایران

مزایای خرید بلبرینگ ها با تعداد بالا از برینگ ایران

توجه داشته باشید که این قطعه از بخش های مختلفی تشکیل شده است. این بخش ها شامل موارد زیر می باشند:

  1. حلقه داخلی که با نام کنس داخلی شناخته می شود.
  2. حلقه خارجی که به آن کنس خارجی نیز می گویند.
  3. قفسه نگهدارنده اجزای رولبرینگ
  4. قطعات غلتان

انواع رولبرینگ صنعتی

انواع رولبرینگ صنعتی عبارت اند از:

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای یکی از پرکاربردترین قطعات صنعتی بوده و قابلیت تحمل بار شعاعی را دارد.
این رولبرینگ همانطور که از نام آن پیدا است دارای غلتک های استوانه ای می باشد که به صورت خطی با حلقه های داخلی و خارجی در ارتباط هستند.

رولبرینگ استوانه ای در دو نوع رولبرینگ شناور و غیر شناور تولید می شود. تفاوت این دو رولبرینگ نیز به تحمل بار از جهات مختلف مربوط است. به طوری که رولبرینگ شناور قابلیت تحمل بار در دو جهت مختلف را دارد. اما رولبرینگ استوانه ای غیر شناور تنها قادر به تحمل بار از یک جهت می باشد.
لازم به ذکر است انواع مختلف رولبرینگ استوانه ای شناور و غیر شناور در شرکت معتبر به صورت عمده به فروش می رسد. بنابراین با استفاده از خدمات این شرکت می توانید جواب سؤال قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ را یافته و نسبت به خرید این قطعه متناسب با نیاز خود اقدام فرمایید.

رولبرینگ مخروطی

رولبرینگ مخروطی، قطعه ای است که دارای یک رینگ داخلی و خارجی بدون لبه و غلتک های مخروطی شکل می باشد.
این رولبرینگ قابلیت تحمل بار شعاعی و محوری و همچنین تفکیک این دو بار نسبت به یکدیگر را دارد.
زاویه تماس در بیشتر رولبرینگ های مخروطی در حدود 10 الی 20 درجه بوده و با توجه به کاربرد این قطعه، زاویه آن نیز متفاوت است.

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای یکی از قطعات باکیفیت و مقاوم بوده و از این رو قابلیت تحمل بار و فشار سنگین به همراه شوک ضربه ای را دارد. در نتیجه، این رولبرینگ کاربرد بالایی در غلتک های بزرگ و ماشین های سنگین دارد.
در ضمن رولبرینگ بشکه ای دارای برینگ های خود تنظیم بوده و می تواند به خوبی با شرایط هم راستایی شفت تطابق یابد.

رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ سوزنی از لحاظ شکل و ساختار، شباهت زیادی به رولبرینگ استوانه ای دارد. با این تفاوت که رولرهای این رولبرینگ، بلندتر بوده و دارای قطر کمتری می باشند. بنابراین از رولبرینگ سوزنی در تجهیزاتی که فشار دسترسی کمتری دارند استفاده می شود.

عوامل مؤثر بر قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی

در صورتی که پرسش قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ برایتان پیش آمد می توانید با بررسی پارامترهای زیر، پاسخ مناسبی برای سؤال خود بیابید:

جنس رولبرینگ

انواع مختلف رولبرینگ از متریالی مانند فولاد، سرامیک، فولاد ضد زنگ و … تولید می شوند. از این رو هر چقدر کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه رولبرینگ، بیشتر باشد قیمت این قطعه نیز افزایش می یابد.

نوع رولبرینگ

همانطور که اشاره شد، رولبرینگ صنعتی از قطعاتی است که در انواع مختلفی تولید می شود. بنابراین هر کدام از رولبرینگ های سوزنی، استوانه ای، بشکه ای و مخروطی دارای عملکرد مخصوصی هستند. در نتیجه، قیمت رولبرینگ صنعتی بر اساس نوع این محصول و کاربرد آن در ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، متفاوت است.

ابعاد و سایزبندی رولبرینگ

در رابطه با سوال قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ باید گفت به طور کلی رولبرینگ های صنعتی دارای ابعاد بسیار بزرگ و بسیار کوچک، قیمت بالاتری نسبت به قطعات دارای ابعاد متوسط دارند. چرا که در رولبرینگ های مینیاتوری، پیچیدگی و حساسیت ساخت قطعات بیشتر می باشد. همچنین ساخت رولبرینگ های بزرگ نیز به مواد اولیه بیشتری نیاز دارد.

فروش عمده بلبرینگ به همراه تضمین کیفیت در بلبرینگ ایران

بهترین مرکز فروش عمده قطعات صنعتی رولبرینگ ها در ابعاد مختلف | برینگ ایران

برند سازنده رولبرینگ

برند سازنده رولبرینگ صنعتی به عنوان مهم ترین فاکتور تعیین کننده قیمت این محصول شناخته می شود. چرا که کیفیت و مقاومت رولبرینگ های تولید شده توسط برندهای مطرح دنیا، بیشتر است.
البته علاوه بر میزان اعتبار برند رولبرینگ، نوسانات قیمت ارز نیز در قیمت این قطعه نقش مؤثری دارد. اما در حالت کلی، رولبرینگ های آلمانی گران ترین و رولبرینگ های چینی، ارزان ترین قطعات موجود در بازار هستند.

پیشنهاد ما به سروران ارجمند

برای پاسخ به سؤال قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ می توانید از طریق شماره های درج شده با شرکت برینگ ایران تماس بگیر‌ید. با این کار، علاوه بر استعلام قیمت دقیق و به روز انواع رولبرینگ، اطلاعات مفیدی را در زمینه کاربرد و نحوه استفاده از این قطعه نیز به دست خواهید آورد.
در ضمن در صورت تمایل به خرید بهترین و باکیفیت ترین رولبرینگ های صنعتی از بهترین مرکز می توانید از خدمات شرکت برینگ ایران استفاده نمایید. زیرا این شرکت، قطعات اورجینال را با قیمت های مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

همچنین برای دریافت پاسخ سوال قیمت عمده رولبرینگ های صنعتی چقدر است؟ میتوانید از کارشناسان برینگ ایران کمک بگیرید.

راههای ارتباطی و تماس با برینگ ایران

فروشگاه
آدرس: تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه ناظم‌الاطبا شمالی، پاساژ تهران، طبقه دوم، پلاک ۱۲۲
02166760983

دفتر مرکزی
آدرس: تهران، خیابان سپهبدقرنی، کوچه حقیقت طلب، پلاک ۳
۰۲۱۸۸۹۲۰۵۹۶

دریافت مشاوره سریع با مدیریت فروش

09031915592

3.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =