بلبرینگ

خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب

خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب | بلبرینگ ایران

بهترین مرکز خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب در تهران

خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب یکی از چالش های افرادی است که با خرابی این قطعه مواجه شده اند.
بلبرینگ به عنوان یکی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی، نقش مهمی در عملکرد این دستگاه بر عهده دارد. از این رو در صورت خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی باید هرچه سریع تر نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام کنید. در غیر این صورت، صدمات شدیدی به ماشین لباسشویی وارد شده و این امر، کاهش کیفیت عملکرد دستگاه را در پی خواهد داشت.

در برخی مواقع، شدت خرابی بلبرینگ در حدی است که نمی توان آن را تعمیر کرد، بنابراین لازم است تا نسبت به خرید بلبرینگ باکیفیت از شرکت معتبر اقدام کنید.
استفاده از خدمات شرکت برینگ ایران به منظور خرید قطعه اورجینال و استاندارد، یکی از بهترین گزینه های پیش روی افراد در این حالت است.
برینگ ایران به عنوان بهترین شرکت تأمین کننده انواع بلبرینگ در ایران، محصولات باکیفیت خود را با قیمت مناسب ارائه می کند؛ بنابراین با خرید از این شرکت، ضمن اطمینان از اصالت بلبرینگ، صرفه جویی بالایی را در هزینه های خود تجربه خواهید کرد.

از شما دعوت می کنیم چند دقیقه ای تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

نقش بلبرینگ در ماشین لباسشویی

بلبرینگ ماشین لباسشویی به عنوان قطعه مهم و حیاتی، برای چرخش دیگ لباسشویی به کار می رود.
وجود این قطعه باعث می شود تا ماشین لباسشویی عملکرد مطلوب و طول عمر بیشتری داشته باشد. در واقع وظیفه بلبرینگ در ماشین لباسشویی، به تسهیل حرکت و جلوگیری از استهلاک این دستگاه مربوط است.
در برخی مواقع، کاهش کیفیت عملکرد ماشین لباسشویی به خرابی بلبرینگ بر می گردد. از این رو لازم است برای جلوگیری از خرابی بیش از حد ماشین لباسشویی، نسبت به خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب اقدام کنید. چرا که عدم توجه به تعمیر یا تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی، باعث اختلال در عملکرد دستگاه و آسیب به بخش های داخلی آن می شود.
این امر هزینه های بیشتری را برای تعمیر قسمت های مختلف ماشین لباسشویی یا تعویض دستگاه می طلبد. در حالی که با صرف هزینه کم برای خرید بلبرینگ، می توان از خرابی کلی ماشین لباسشویی جلوگیری نمود.

 بررسی کاربرد بلبرینگ ماشین لباسشویی | بلبرینگ ایران

نقش بلبرینگ در ماشین لباسشویی | بلبرینگ ایران

علائم خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی

ممکن است هنگام کار کردن ماشین لباسشویی، متوجه وجود صداهای غیر طبیعی در قسمت های داخلی دستگاه شوید. این صداها هنگام چرخاندن دیگ ماشین لباسشویی با دست نیز شنیده می شوند.
در اکثر موارد، این صدای غیر عادی به نامیزان بودن پایه های لباسشویی مربوط بوده و با تنظیم پایه ها، صدا رفع می شود؛ اما گاهی این صداها پس از تنظیم پایه های ماشین لباسشویی نیز به گوش می رسند؛ پس می توان گفت صداهای ناهنجار اکثراً ناشی از خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی می باشد.
از دیگر علائم خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. حرکت بیش از حد در قسمت دیگ داخلی و دیگ خارجی
 2. وجود لکه های روغن روی البسه
 3. نشتی شدید آب از ماشین لباسشویی

در صورت مشاهده هر کدام از علائم فوق، بهتر است بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی را بررسی کنید.
اگر ایراد لباسشویی از خرابی بلبرینگ بود، می توانید با خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب از شرکت معتبر و تعویض این قطعه، مشکل را به راحتی برطرف کنید.

دلایل خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی

بلبرینگ یکی از قطعات حساس ماشین لباسشویی بوده و به دلایل مختلفی دچار خرابی می شود. از جمله دلایل خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی می توان به کارکرد بیش از توان دستگاه اشاره نمود.
اگر از ماشین لباسشویی بدون وقفه و به طور مداوم استفاده کنید احتمال آسیب به بلبرینگ این دستگاه افزایش خواهد یافت. بنابراین برای جلوگیری از خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی، بهتر است دستگاه را در فواصل زمانی 4 ساعته روشن کنید.

از دلایل دیگر خرابی ماشین لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پر کردن لباسشویی، بیش از ظرفیت دستگاه
 2. استفاده از ماشین لباسشویی برای شستن لباس های سنگین، پتو و پرده
 3. تراز نبودن ماشین لباسشویی و تکان خوردن شدید دستگاه هنگام چرخش دیگ
 4. عدم سرویس به موقع ماشین لباسشویی توسط تکنسین های مجرب

نکات مهم در خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی

بلبرینگ از جمله قطعات مکانیکی حساس بوده و برای خرید آن لازم است تا اطلاعات لازم را در زمینه مشخصات آن در اختیار داشته باشید.
به طور معمول بر روی بلبرینگ کدهایی که نشان دهنده ابعاد و کارایی بلبرینگ هستند درج می شوند، لذا هنگام خرید بلبرینگ و جایگزین کردن آن به جای قطعه اصلی ماشین لباسشویی باید به کدهای بلبرینگ دقت کنید.
این امر باعث می شود تا بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب و متناسب با نوع دستگاه اقدام کنید.

توجه داشته باشید که بسیاری از افراد فرصت طلب با هدف کسب سود بیشتر، اقدام به فروش بلبرینگ بی کیفیت و غیر اصل می کنند.
این در حالی است که خرید قطعه بی کیفیت و نصب آن در ماشین لباسشویی، باعث وارد شدن آسیب به دستگاه و در نتیجه، ضرر مالی به خریداران می شود. چرا که قطعات غیر اصل باعث اختلال در عملکرد و همچنین خرابی ماشین لباسشویی می شوند.
از این رو پیشنهاد می شود برای اطمینان از کیفیت و اصالت بلبرینگ، این قطعه را از شرکت معتبری چون شرکت برینگ ایران خریداری کنید.

خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب | بلبرینگ ایران

نکات مهم در خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی

عوامل مؤثر بر قیمت بلبرینگ ماشین لباسشویی

قیمت بلبرینگ ماشین لباسشویی از مواردی است که تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد.
به صورتی که عوامل مؤثر بر قیمت بلبرینگ ماشین لباسشویی را می توان به شرح زیر معرفی کرد:

 1. شعاع و ابعاد بلبرینگ و نوع آن
 2. برند سازنده بلبرینگ
 3. نوسانات ارزی و هزینه حمل و نقل
 4. آلیاژ مورد استفاده در تولید بلبرینگ
 5. و…

توجه داشته باشید که بسیاری از افراد هنگام خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی به دنبال قطعات ارزان قیمت هستند. این در حالی است که ارزان بودن قیمت بلبرینگ، به عنوان یک ویژگی مثبت در این قطعه محسوب نمی شود. چرا که بلبرینگ ارزان، از کیفیت و عملکرد مطلوبی برخوردار نخواهد بود.
از این رو پیشنهاد می شود با خرید بلبرینگ از شرکت معتبر و با قیمت متعارف، ضمن اطمینان از مناسب بودن قیمت محصول، از کیفیت بالای بلبرینگ مطمئن باشید.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

اگر خواهان خرید بلبرینگ ماشین لباسشویی با قیمت مناسب هستید پیشنهاد می شود از خدمات شرکت برینگ ایران استفاده کنید.
ما در این شرکت، انواع بلبرینگ ماشین لباسشویی را از بهترین و معتبرترین برندهای دنیا به متقاضیان عرضه می کنیم. لذا کیفیت این قطعات، قابل رقابت با بلبرینگ فابریک انواع ماشین لباسشویی می باشد.
پس در صورتی که با خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی خود از هر برندی مواجه شدید می توانید جهت دریافت سوال قیمت بلبرینگ چقدر است؟، با مشاوران ما در شرکت برینگ ایران تماس گرفته و محصول مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کنید.

راههای ارتباطی و تماس با برینگ ایران

فروشگاه
آدرس: تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه ناظم‌الاطبا شمالی، پاساژ تهران، طبقه دوم، پلاک ۱۲۲
02166760983

دفتر مرکزی
آدرس: تهران، خیابان سپهبدقرنی، کوچه حقیقت طلب، پلاک ۳
۰۲۱۸۸۹۲۰۵۹۶

دریافت مشاوره سریع با مدیریت فروش

09031915592

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + دو =