قطعات صنعتی, معرفی برند

معرفی برند NACHI

معرفی برند NACHI | بلبرینگ ایران

معرفی برند NACHI | بلبرینگ ایران

معرفی برند NACHI :

برند ناچی NACHI در سال 1928 توسط Kohki Imura و در شهر تویاما ژاپن تاسیس گردید. موسس بلبرینگ ناچی نام این کمپانی را FUJIKOSHI گذاشت.

در سال 1929 زمانی که امپراتور ژاپن برای بررسی گسترش صنایع این کشور به این شهر رسید و گستردگی و کیفیت بلبرینگ NACHI را دید مجذوب این محصولات شد و نام یکی از کشتی های کروز بسیار موفق این ارتش یعنی ناچی NACHI بر روی این برند نهاده شد.

NACHI به علت استفاده از ربات های مخصوص در خط تولید خود، سیستم خط تولید فوق پیشرفته ای دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا چند دقیقه ای با ما همراه باشید.

بهترین بیرینگ NACHI | بلبرینگ ایران

بیرینگ NACHI با بالا ترین سطح کیفی | بلبرینگ ایران

ویژگی های محصولات ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI برای کاربری در انواع صنایع سبک و سنگین کاربرد دارد. از بلبرینگ های بسیار کوچک مینیاتوری که در ابزار آلات دقیق صنعتی، ابزارآلات پزشکی و آزمایشگاهی و الکتریکی بکار گرفته می شود تا ابر بلبرینگ ها که در سازه های بزرگی مانند کشتی ها و معادن.

بلبرینگ ناچی NACHI یکی از انواع اتصالات تولید شده با استاندارد متریک و ابعاد میلیمتری در کشور ژاپن است. این بلبرینگ با بکارگیری متریال SUJ2 که مورد تایید اداره استاندارد کشور ژاپن می باشد در شکل های شعاعی و محوری تولید وعرضه می گردد.

در فرآیند تولید این قطعه صنعتی، برای مراحل برش و عملیات حرارتی فلزات ماشین آلات بسیار دقیق و پیشرفته ای به کار گرفته شده است. در نتیجه، محصولات این برند دارای طول عمرو دقت بسیار بالایی هستند.

بلبرینگ های ناچی (NACHI) در جعبه های مقوایی با رنگ آبی کاربنی همراه با برند قرمز رنگ ناچی در بازار عرضه می شود و به صورت روانکاری شده کامل با گریس یا روغن برای اتصال بر روی انواع محور ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های مثبت قطعات برند NACHI | بلبرینگ ایران

کاربرد تمامی قطعات تولید شده در برند NACHI | بلبرینگ ایران

تمامی قطعات بلبرینگ های ناچی NACHI

از جمله بلبرینگ های NACHI می توان به: شعاعی، محوری، مخروطی، انواع رولبرینگ ها و یاتاقان ها، بلوک های برش لوله و شلنگ و… اشاره کرد.

گسترش محصولات صنعتی این برند تا حدی است که در بیش از 40 زمینه صنعتی برای انواع ماشین آلات سبک و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات این برند دارای استاندارد های بین المللی از جمله استاندارد های سیستمی و مدیریتی ISO و استاندارد CE اروپا هستند.

شرکت ناچی در کنارتولید بلبرینگ، محصولات صنعتی دیگری از جمله ابزار آلات برش و براده برداری و انواع ماشین آلات صنعتی را تولید می کند.

فعالیت ها و محصولات شرکت ناچی شامل کنترلرها، بیرینگ ها، بلبرینگ های شعاعی اکسل، بلبرینگ کف گرد، رولبرینگ کف گرد، تجهیزات هیدرولیک، سوپاپ ها، الکتروموتورها، پمپ ها، فولادهای ویژه، کوره های صنعتی، تجهیزات یون پوشش برای پردازش تولید انبوه، ماشین آلات ماشینکاری، ابزار برش، دریل ها، ابزار سوارخکاری، چرخ دنده، ابزار خان کشی، ابزارهای ماشینی، ماشین های برش کاری، ماشین آلات رول فرمینگ دقیقروبات ها، جوش نقطه ای، جوش قوس الکتریکی است.

تولید کننده مرجع تمامی ابزار های ماشینی ناچی | بلبرینگ ایران

عرضه کننده انواع چرخ دنده ها و رولبرینگ های برند NACHI | بلبرینگ ایران

دلیل محبوبیت بلبرینگ NACHI

بلبرینگ ناچی، در عین اینکه از سرعت، دقت، دوام و کیفیت بالا برخوردار است، با قیمت مناسب عرضه می گردد. همین امر منجر به پرفروش بودن محصولات این برند در بازار خرید و فروش بلبرینگ و جذب مشتریان و متقاضیان مختلفی در کشورهای مختلف، خصوصاٌ کشورهای آسیایی می شود.

در حال حاضر بلبرینگ ناچی (NACHI) دارای مقر های فراوانی از کارخانجات بسیار گسترده و موفق است که یکی از اصلی ترین های آن در ایندیانا آمریکا قرار دارد. تعامل مستقیم بلبرینگ NACHI با صنایع، معادن و دانشگاه های ژاپن از عوامل اصلی کیفیت بالای محصولات این برند ژاپنی محسوب می گردد.

انواع بلبرینگ های NACHI

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI

این بلبرینگ در سایز های کوچک و بزرگ و اغلب از متریال SUJ2 که دارای ترکیبات آلیاژی پایدار و مستحکم می باشد تولید میگردد. که برای اتصال بر روی اغلب محور ها در صنایع از ژنراتور ها، پمپ ها، کمپرسورها و اتصالات چرخ بکار گرفته می شود.

بلبرینگ کف گرد ناچی NACHI

از این نوع بلبرینگ ها در بسیاری از ماشین آلات صنعتی تولید کشور های ژاپن، کره و چین بعنوان قطعه اصلی استفاده می شود.

بلبرینگ کف گرد ناچی NACHI در سری های مینیاتوری TAM , TG و در سری های مختلف سایز بزرگ O تولید وعرضه میشود جهت قرار گیری در اتصالات شافت های عمودی مورد استفاده قرار می گیرد.

از بلبرینگ ناچی NACHI کف گرد بیشتر برای اتصالات قلاب هرزگرد جرثقیل و ادوات لیفتینگ استفاده می شود. بلبرینگ های ناچی اغلب در سایز های متوسط  و با تعداد ساچمه های کمتر و قطر ساچمه بیشتر (قطر خارجی بین 10 الی 360 میلیمتر) ارائه می گردند.

بلبرینگ های کف گرد تک ردیف NACHI با توجه به خارج شدن روغن و گریس بر اثر نیروی گریز از مرکز برای کاربری با سرعت دورانی بسیار بالا مناسب نیستند. بنابراین تنها قابلیت تعلیق بارهای محوری را داشته و مانند دیگر انواع بلبرینگ کف گرد در برابر انحراف از محور عملکرد مناسبی ندارند.

پس لازم است برای جلوگیری از خروج ساچمه ها از ساختمان بلبرینگ کف گرد در این حالت، اتصال با دقت بسیار بالایی صورت پذیرد.

انواع مختلف کف گرد ناچی | بلبرینگ ایران

مرکز فروش کف گرد های تولید شده در کارخانه NACHI | بلبرینگ ایران

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI

این بلبرینگ دارای قابلیت بکارگیری برای تعلیق بارهای ترکیبی محوری و شعاعی است. این سری از بلبرینگ ها هم بصورت تک ردیف و هم بصورت دو ردیف تولید می شوند. و اغلب در موقعیت های مکانیکی در ماشین آلات صنعتی با قابلیت تنطیم دقیق زاویه اتصال مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین قابلیت های بسیار بالایی در مهار ارتعاشات و بارهای نا مطلوب که سبب کاهش طول عمر دیگر انواع بلبرینگ شعاعی می شود را دارد.

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI در سری با دقت بالا که از کلاس های 5 استاندارد های JIS یا ISO هستند اغلب همراه با قفسه برنزی یا پلی آمید متصل می شوند. و از آن ها در اسپیندل ها و ماشین آلات با سرعت زاویه ای بسیار بالا استفاده می شود.

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی بگونه ای طراحی می شود که رینگ داخلی و ساچمه ها که بصورت دو ردیفه قرار دارن، بطور کامل جایگذاری می شود و در داخل یک حلقه خارجی منحنی شکل می گیرند. به سبب طراحی این بلبرینگ خود تنظیم قابلیت تعلیق مناسب و بدون مشکل بار در آن وجود دارد.

کیجی که استفاده می شود در این بلبرینگ های خود تنظیم از جنس فولادی و یا از جنس رزین پلی آمید هستند. بلبرینگ خود تنظیم ناچی به علت ساپورت کم رینگ خارجی در محدوده بار محوری تنها می توانند تحت تاثیر نیرو های محوری کوچک قرار گیرند.

استفاده از مقاله فوق با ذکر نام منبع بلامانع میباشد.

برای اطلاع از قیمت بلبرینگ های NACHI و خریداری آن ها می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما

تحریریه بلبرینگ ایران

راههای ارتباطی و تماس با برینگ ایران

فروشگاه
آدرس: تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه ناظم‌الاطبا شمالی، پاساژ تهران، طبقه دوم، پلاک ۱۲۲
02166760983

دفتر مرکزی
آدرس: تهران، خیابان سپهبدقرنی، کوچه حقیقت طلب، پلاک ۳
۰۲۱۸۸۹۲۰۵۹۶

دریافت مشاوره سریع با مدیریت فروش

09031915592

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =